Career Highlights

2x VcV Hardcore Champion


2015

Sedum Mused se poprvé v 16. epizodě Koluje Nám Online, kde vyzval KSK o v té době jeho VcV Hardcore Championship. Byl to ovšem tzv. Squash Match, tedy alespoň pro Museda.


2016

Sedum Mused se ale nevzdal a objevil se také v roce 2016, přesněji na vystoupení ve Všetatech, kde byl první příchozí v Open Challenge Dr. Popova. Bohužel pro něj, Mused ze zápasu s titulem neodešel.

Dalším místem, kde se 'ničitel kariér' objevil, bylo již osmé vystoupení VcV na Zahrádkách Žižkov. Zúčastnil se závěrečné Over-the-top-rope Battle Royal o to, kdo se na MegaShow IV utká o VcV Championship. Mused ale byl první eliminací, tudíž si na 24. září musel najít jiný program.

Na MegaShow IV měl Sedum Mused otevřenou konfrontaci s týmem Amerického fotbalu, Prague Hippos. Konfrontace nedopadla úplně dle jeho představ...

Rok 2016 ale Sedum Mused zakončil lépe, než i on sám čekal. Na poslední, mimosezónní akci VcV Czech Pride zvítězil a stal se poprvé VcV Hardcore šampionem. Titul mu sice po týdnu Marwell opět sebral, ale Mused se již nesmazatelně zapsal na listinu držitelů tohoto opasku.


2017

Rok 2017 odpíchl Mused v Triple Threat Elimination Hardcore zápase proti Šakalovi a Marwellovi. Přes veškerou snahu nakonec ale ani jeden neuspěl a titul obhájil Marwell.

V epizodě číslo 3 série Koluje nám Online to ale Mused opět dokázal. Po arogantních řečech nově korunovaného šampiona Šakala ho Mused napadl, shodil ze schodů a poté odpočítal a stal se podruhé VcV Hardcore šampionem.

26. března na show VcV The New Beginning čekal Museda historicky první zápas jeden na jednoho, proti komu jinému, než proti Marwellovi. 'Sovětský válečník' se snažil, jak jen dovedl, ale nakonec izraelský 'ničitel kariér' zvítězil a obhájil svůj VcV Hardcore Championship.

Po zákeřném útoku Marwella na Museda, který už předtím přežil útok dvojice Aron & Panter izraelský ničitel kariér nedokázal udržet titul a přišel tak o VcV Hardcore Championship.

Hned v následující, jubilejní epizodě Koluje nám Online Marwella dostihla jeho arogance. Oznámil, že kdokoliv přijde během minuty do ringu je automaticky zapojen do zápasu o jeho titul. Na výzvu odpověděli Aron, Panter a také Sedum Mused. A poslední jmenovaný se těšil z výhry. Opět Marwell ztratil koncentraci a této chyby Mused využil a stal se již potřetí VcV Hardcore šampionem.

VcV Wrestling se 22. dubna poprvé podíval na Moravu. A Sedum Mused zde hostil Open Challenge o svůj titul, který dokázal obhájit.

Den před pálením čarodějnic 30. dubna se i ve VcV konal "hon na čarodějnice", neboli VcV Witch Hunt. Sedum Mused zde opět obhajoval v Open Challenge. Porazil všechny příchozí, čili Pantera, Arona, Marwella. Ovšem potom se po zranění vrátil Šakal... napadl Sedum Museda, získal od něj VcV Hardcore Championship, a vrátil se tak ke své temné stránce. Mused to tak nenechá být.

13. epizoda KnO ale byla pro Museda šťastná. Po tom, co Šakala přivolal do ringu, od něj sice Mused inkasoval výprask. Pak se ale zjevil z čista jasna Démon, nasadil zakončovací chvat Šakalovi a Mused dostal šanci odpočítat Šakala a opět ukořistit titul.

20. května stál Sedum Mused opět před velkou hrozbou. Triple Threat Match, Sedum Mused vs. Ezény vs. Marwell. Přes veškerou snahu "krále Hardcoru" nakonec ale zvítězil Ezény.

Po sérii, kdy Mused opakovaně získal a ztratil titul začal propadat frustraci. Válka Primy se mu snažil dát motivační "nakopnutí", aby to nevzdával. Mused ale uždříve zraněného Primyho napadl, čímž si proti němu vykoledoval zápas. Na vystoupení ku příležitosti 5. výročí VcV wrestlingu 17. 6. 2017 se ale Válka Primy neukázal. Místo s ním ale Sedum Mused měl zápas s navrátivším Bláhysem. Bláhys nakonec Museda porazil.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Sedum Mused?