Career Highlights

2x VcV Champion
1x VcV Hardcore Champion
Historicky 1. Ultimátní šampión ve VcV
VcV Zápasník roku 2015
Zápas roku 2014 (Primy vs. Démon vs. Otec H (c), MegaShow II, 13. 9. 2014)


2012

Agresorova éra započala ve chvíli, kdy uskutečnil zápasy proti R.J. Koldovi na tzv. Primyho farmě. Těchto zápasů bylo mnoho a většina z nich měla i odlišná pravidla. Tímto nabrala rivalita s Koldou obrovské obrátky a byla promítnuta i do wrestlingových vystoupení v ringu.

Agresor zůstal s Koldou sám v ringu na prvním vystoupení ve Sluhách, kde předvedli ohromující konec tohoto zápasu. Vítězem se stal R.J.Kolda, ale Agresor si to nechtěl nechat líbit.

Jejich další setkání se dostalo na Dřevěnku, kde se odehrál zápas, do kterého byl zapleten i Démon a ten jim to oběma pěkně zavařil. Démon neztrácel čas a proměnil zápas ve svůj prospěch a Agresor si na vítězství musel počkat. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě! Tak by se dala popsat Agresorova budoucnost, který vyhrál v Libouchci, kdy odpočítal Démona a na Iron Bikers se pomstil Koldovi a Démonovi najednou.

Největší okamžik v kariéře Agresora je zápas proti Koldovi v boji s rakví, kde oba zmiňovaní předvedli nejlepší boj v historii VcV. Tento brutální boj vyhrál Kolda za pomoci zásahu neznámého chlapíka.

Agresor se na dvě vystoupení spojil s KSK a nastoupili proti dvojici Kolda a Démon.

Na posledním vystoupení roku 2012 v Brandýse nad Labem byl klasický zápas Agresor vs. Démon vs. Kolda. Tento boj byl až skoro na profesionální úrovni a vítězství opět získal R.J.Kolda. Primy se neustále zlepšuje a může toho hodně nabídnout v ringu. Jeho dovednosti mají ještě dost velké rezervy, takže se můžeme těšit na stále lepšího a agresivnějšího Agresora.


2013

Agresor se na dalším vystoupení spojil do týmu s KSK proti dvojici R.J. Kolda a Kraťas. Bylo to právě historicky první vystoupení v Praze na Žižkově. Vítězně z tohoto boje odešla dvojice Agresor a KSK, když Král Slova skoncoval svým kopem s Koldou a Agresor úspěšně odpočítal konec.

StoneRock 2013 - vystoupení, na kterém Agresor nastoupil proti R.J. Koldovi, Démonovi a SkullEvilovi v Bitvě ve čtyřech. Agresor neuspěl a vítězem se stal R.J. Kolda.

Na Dřevěnce 2013 se Agresor dal do týmu se SkullEvilem proti dvojici Otec H a R.J. Kolda. Během zápasu začali Kolda a Agresor tvrdě zápasit mimo ring a dostali se z centra pozornosti. Zápas vyhrál Otec H, který ztrestal SkullEvila.

Jedním z nejdůležitějších momentů v kariéře Agresora se stalo druhé vystoupení v Praze na Žižkově, kde se uskutečnil boj s extrémními pravidly o VcV Championship. Do zápasu se zapojil domácí wrestler SkullEvil proti R.J. Koldovi a samozřejmě také proti Agresorovi. Tento zápas velice zaujal obecenstvo v Praze a určil prvního českého wrestlingového šampiona, kterým se nakonec stal R.J. Kolda. Agresor po tomto zápase utrpěl poranění krční páteře a tak se nemohl účastnit dalších vystoupení.

Jelikož Agresor nemohl na zápasit ve Všetatech tak byl přítomen jako fanoušek v publiku. Po zápase to Agresor nevydržel a vpadnul do ringu. Neváhal ani vteřinu a napadl Koldu a Démona jako symbol výzvy si vzal Agresor do rukou titul a ukazoval všem, že právě on bude nový VcV šampion.

Agresor vyzval Koldu na zápas o titul na vystoupení v Lipanech. Zápas nebyl jen jeden na jednoho, ale se speciálními pravidly a to pod názvem "Boj do posledního dechu". Agresor s Koldou podali stoprocentní výkon a zápas byl pětihvězdičkový. Patřil k nejlepším zápasům celé historie VcV. R.J. Kolda nasadil svůj chvat Náhrobní kámen přímo do betonového chodníku. Agresor to nevzdal a ještě se postavil na vlastní nohy a pobral doslova druhý dech, ale bohužel nezvítězil. Kolda svůj titul obhájil Náhrobním kamenem do OSB desek a Agresor už nebyl schopen pokračovat.

Další VcV zastávka byla akce Iron Bikers, kde se uskutečnil zápas o VcV Championship, kde proti sobě nastoupili Kolda vs. Démon vs. Agresor. Celý boj se stal klasickou bitvou těchto tří wrestlerů, kde se vítězem stal opět Kolda a obhájil svůj titul. Po tomto vystoupení se Agresorovi uzavřela cesta k šampionskému titulu VcV.

Agresor se vrátil do ringu na 20. vystoupení, kde se představil v týmu s nováčkem Bláhysem proti dvojici Mistr Sugoky a KSK. Tento týmový zápas se velmi vydařil a obdržel pozitivní kritiku českých wrestlingových fanoušků. Vítězi se stala dvojice Mistr Sugoky a KSK.

Jeden z největších talentů VcV si spravil chuť na vystoupení na Varan Festu, kde zvítězil v eliminačním boji týmů, kde úspěšně odpočítal VcV šampiona Koldu.

VcV Originál Wrestling uspořádal svoji akci na tréninkové základně pod názvem VcV Home Show, kde Agresor nastoupil v zápasu jeden na jednoho proti Démonovi. Zápas skončil bez vítěze a tak se jejich vzájemný boj odložil na poslední show sezóny.

VcV Mega Show - Démon vs. Agresor - Bitva na dvě vítězství. Oba dva wrestleři předvedli excelentní zápas, který bohužel skončil opět nerozhodně a tak generální manager KSK oznámil, že zápas musí mít vítěze a tak nechal boj pokračovat do posledních sil. Vítězem se stal Démon a dokázal, že je lepší než Agresor.

Agresor Primy nedosáhl v této sezóně mnoha vítězství, ale přesto předvedl stoprocentní výkony, které si jeho fanoušci budou pamatovat.


2014

Pro Primyho nezačala sezona 2014 vůbec dobře, hned na první show na Konopáči prohrál dva zápasy. Bylo to včetně zápasu o Hardcore championship se SkullEvilem.

Svojí reputaci si nezlepšil ani na druhé show na Maxxlu, kde Primy a Kolda prohráli hardcorový souboj týmů proti KSK & SkullEvil. Primy chtěl zlomit šňůru proher na show doma ve Všetatech, kde nastoupil boj o Hardcore championship proti SkullEvilovi, který opět prohrál.

Primy si zlepšil chuť vítězstvím nad KSK na show v Kostelci, ale neradoval se příliš dlouho, protože ho potkala další prohra a to v Praze na Žižkově, kde ho porazil nováček Ezény.

Primyho éra započala při vystoupení v Ovčárech, kde zvítězil v eliminačním souboji týmů a setkal se s VcV šampionem Otcem H. Primy porazil Otce H, Ivana a Ezényho v handicapovém boji v Kostelci a znovu se v ringu setkal s KSK na Mělníku v zápase s hořlavým stolem, kde KSK zvítězil podvodem.

Primy dovršil svůj úspěch na VcV MegaShow, kde porazil Otce H a Démona o VcV championship a stal se novým VcV šampionem.


2015

Primyho sezóna 2015 začala prohrou v zápase o titul s R.J. Koldou. Po zápase ho napadl, což byl první krůček ke zrodu 'Války' Primyho.

Na show na Konopáči se mu za kontroverzních okolností podařilo získat od Koldy zpět titul.

'Válka' Primy měl ještě jeden zápas s Koldou, který, opět za podivných okolností, skončil.

Primy a Kolda v Mlazicích vedli své týmy do boje v souboji 4-na-4. Vítězně z toho nakonec vzešel Tým Kolda.

Tehdejší VcV šampion měl na obzoru novou výzvu. VcV Hardcore šampiona Ezényho. V Přívorech nakonec díky drobné nečestnosti vyhrál a stal se historicky prvním Ultimátním šampionem VcV.

Odvetný zápas na sebe nenechal dlouho čekal a na Žižkově VI se spolu tito dva opět střetli. Díky zásahu především Sebastiena ale Primy opět vyhrál. S Ezénym se od té doby v ringu nepotkal. Krátce poté v KNO věnoval svůj Hardcore Championship KSK, aby neodcházel z VcV, když se mu přestalo dařit.

Kde se vzal, tu se vzal, SkullEvil se vynořil a jako nový #1 Contender o Primyho VcV titul měl garantovaný zápas na VcV MegaShow III. Nečekal ale, a veřejně vyzval Primyho už na třetím mělnickém vystoupení na zápas. Primy si ale titul přes diskvalifikaci uhájil. Jejich cesty se ale stejně měly střetnout na MegaShow.

Událost roku nastala. Primy bojoval před domácím publikem ve Všetatech odvážně, ale nakonec ho SkullEvil porazil a na 2 minuty 29 sekund se stal šampionem. Poté přišel Sebastien, ale to už je jiný příběh.


2016

'Válka' Primy se na první show sezóny 2016 zúčastnil hlavního taháku události o VcV Championship. Původně mělo jít o Fatal-4-Way, ovšem dle nařízení GM, Pana Theona, došlo k přidání návrativšího Démona. Primy nedokázal v eliminačním souboji získat zpět 'svůj titul'.

Dle oficiálního nařízení Primy spojil své síly s aktuálním VcV šampionem, Sebastienem, v zápase 2 na 2 proti dvojici Démon a 'Maestro' Ezény, a to sice na vystoupení na Mělníku-Mlazicích. Dvojice Démon a Ezény nakonec zvítězila, ačkoliv Sebastien a především Primy způsobili svým oponentům těžké škody.

Na jubilejním 50. vystoupení VcV, na festivale Obscene Extreme v Trutnově, se 'Válka' Primy zúčastin zápasu Triple Threat o vacant VcV Hardcore championship. I přes veškerou snahu Primymu vítězství nebylo souzeno.

V pořadí již 7. vystoupení na pražských Zahrádkách Žižkov pro Primyho znamenalo souboj s již zavedeným rivalem, Ezénym. Jednalo se o First Blood Match. I když jsme od Primyho viděli Valkýru na letícího Maestra, nakonec 'Válka' byl ten, kdo jako první začal krvácet. Po zápase ale napadl Ezényho a vybil si na něm svůj vztek.

V Zábrodí měl Primy zápas proti Bláhysovi, jeden na jednoho s tím, že vítěz se utká na Zahrádkách Žižkov VIII. se Sebastienem o VcV Championship. Osud opět Primymu nepřál a z vítězství se nakonec radoval Bláhys.

Zrak 'Války' Primyho se krátce upřel proti Démonovi, jelikož se po vyhroceném zákulisním sporu měli utkat na osmém vystoupení VcV na Zahrádkách Žižkov. Primy bohužel Temnotu a Světlo přemoci nedokázal.

MegaShow IV, to bylo bojiště, kam Primy dorazil se vší parádou. Po tom, co se svým parťákem R.j. Koldou terorizovali Bláhyse, se s ním a jeho tajemným parťákem měli utkat v zápase 2 na 2 se stoly. Kolda a Primy nakonec boj neustáli. Obzvláště Kolda, který Primyho po zápase podle napadl a vylil si na něm zlost.

Primy neprožil rok 2016 ideálně. O to větší má ale motivaci překreslit válečné plány a vrátit se lepší než kdy jindy.


2017

Válka začala v roce 2017 odvetou vůči svému staro-novému rivalovi, R.j. Koldovi. Tedy, alespoň to byl Primyho prvotní záměr. Kolda ale v zápase Falls Count Anywhere na show St. Valentine's Blood nakonec vyhrál. Válka se ale jen tak nezastaví.

Nevyzpytatelnost osudu se opět projevila, když se 'Válka' Primy vrátil po menším zranění, aby pomohl VcV šampionovi, Démonovi, odrazit útok nečekané aliance ve složení R.j. Kolda a Sebastien. Tato nevraživost vyvrcholila zápasem Tag Team match na show VcV The New Beginning. I přes veškerou snahu těchto dvou nakonec tým Kolda-Sebastien zvítězil. Primy si navíc odnesl další, tentokrát vážnější zranění po tom, co mu R.j. Kolda nasadil Náhrobní kámen (Tombstone Piledriver) na nástupní rampě. Kdy se dá dohromady, to nikdo neví. Ale 'Válka' je nezadržitelná.

Primy skutečně mnoho dní ve VcV vynechal. Objevil se zase až po tom, co skončil hlavní tahák show VcV Witch Hunt. R.j. Kolda měl slovní rozepři s GM Alim 21, když v tom se vrátil Válka Primy, nasadil Koldovi Valkýru, což vedlo k tomu, že Ali 21 vyhlásil úplně poslední zápas těchto dvou ve VcV. I Quit Match, na show Time of Hate 20. května.

Lítý boj těchto dvou zápasníků, kteří spolu ve VcV začínali. Poslední boj těchto dvou odvěkých rivalů, sem tam spojenců, přátel, ale i nepřátel. Zápas o to, kdo vyřkne slova "Já končím". Poslední vítězství v klání těchto dvou si připsal právě Válka Primy.

Válka Primy si z tohoto klání neodnesl jen vítězství, ale i zranění lokte. Hodlal ho ale přechodit. Dokud nepotkal Sedum Museda. Ten ho po Primyho snaze ho povzbudit napadl a jeho zranění ještě přikrmil. Ali 21 sice vyhlásil zápas Primy vs. Sedum Mused na show k příležitosti pátého výročí VcV, ale Primyho zranění se ukázalo opět vážnější, a ten se tak nemohl objevit.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Válka Primy?