2014

Kamil se objevil v několika epizodách KNO, kam dovedl i svojí manažerku Janu, se kterou měli zápletku s KSK. KSK Kamila silně utlačoval, ale ten si to nenechal líbit.

A tak se uskutečnil Kamilův debut v ringu v rámci show KNO, kde nastoupil za doprovodu Jany proti KSK. Kamil měl velkou šanci zvítězit, ale na KSK ještě neměl a tak odešel Král z boje vítězně.

Kamil se ještě objevil na MegaShow II, kde na konci show poslal KSK k zemi.

Kamil se stal nováčkem roku a čeká ho první sezóna, kde bude debutovat v ringu před živým publikem.


2015

V roce 2015 se Kamil Mráz objevil párkrát. Poprvé v zápase 2-na-2 (on + Alexey Marwell vs. Sebastien + Dr. Popov). Zápas vyhrála druhá jmenovaná dvojice. Po zápase ale ještě oba inkasovali výprask, dokud jim nepřispěchal Bláhys na pomoc.

Dalšího zápasu se dočkal na Žižkově, kde měl původně účinkovat v zápase 3-na-3, ovšem Alexey byl po útoku v zákulisí vyřazen. Přesile nemohli nakonec odolat a prohráli.

Kamil hrál poměrně důležitou roli v zápase 4-na-4 v Mlazicích, kde pomohl v závěru vyčistit ring od nepřátel, a umožnil tím Koldovi zasadit finální úder Primymu.

Na scénu se vrátil před Eliminačním soubojem týmů, ovšem v KNO napadl své kolegy a přidal se na 'stranu zla'. V samotném zápase eliminoval Alexeye Marwella, avšak záhy ho vyřadil Bláhys.

MegaShow III mu nabídla úvodní zápas s Alexeyem Marwellem. Přes všechno své snažení nakonec Kamil zvítězit nedokázal.