2012

Pan H v ringu s KSK vybojoval spoutu HARDCORE zápasů, ale největší byl na Dřevěnce, kde proti sobě bojovali takzvaný "Nelegální zápas" nebo-li boj bez pravidel. Jako vítěz z tohoto utkání odešel Pan H, který přinutil KSK se vzdát.

Před Panem H stál obrovský úkol a to zničit KSK znovu, ale tentokrát to neměl vůbec jednoduché. Musel se postavit proti dvojci KSK a R.J.Kolda v Pouličním boji v Cítově. Pan H v tomto boji zvítězil, protože Kolda zradil KSK.

Pan H se stal na dvou akcích rozhodčím VcV a měl na starosti řídit dva týmové zápasy. V tom první KSK napadl Pana H kladivem a nadělil mu opravdovou ránu do hlavy, která začala krvácet a vyžádala si menší lékařské ošetření. Vyvrcholení jejich zápletky se uskutečnilo na akci VcV GURU, kde KSK porazil Pana H v zápase "Odpočítat kdekoliv". Po utkání KSK nečekaně oznámil, že Pan H je s okamžitou platností propušťen ze sdružení VcV.


2013

Tehdy šokující návrat předvedl na začátku seźony bývalý Pan H. Jak nazvat chlapíka v kostýmu mnicha s křižem na krku? Z Pana H se stal Otec H! Otec H se v zápase předvedl jako jasný favorit a zápas vyhrál. Ubránil se SkullEvilovi, kterého poslal do zářivek a použil svůj zakončovací chvat. Po zápase se ještě Otec H soustředil na KSK, kterého poslal také tvrdě k zemi.

Kraťas se poprvé oficiálně představil v ringu na MAXXLu 2013, kde vpadl do zápasu a vychutnal si všechny přítomné wrestlery. Dokonce zaútočil i na KSK, jakožto rozhodčího. KSK si to nenachal líbit a vrátil to Kraťasovi v podobě svého zakončovacího chvatu. Toho využil Kolda a přinutil Kraťase vzdát se.

Kraťasova další příležitost jak se ukázat v ringu byla na vystoupení v Praze na Žižkově, kde spojil své síly s R.J. Koldou proti týmu KSK a Agresor Primy. Tento týmový boj měl velký ohlas a i přímo na místě reagovalo obecenstvo na výkon tohoto drtivého wrestlera velmi kladně. Kraťas v tomto zápase prohrál, ale předvedl poměrně uspokojivý výkon na nováčka jeho kategorie.

Na nadcházejícím vystoupení se Kraťas objevil v pozápasové akci, kdy společně s Otcem H a Koldou napadl KSK. Bylo to právě v České Lípě na festivalu StoneRock 2013. Kraťas se na KSK silově vybil a po této smršti, opustil KSK ring s krvavým obličejem.

Kraťas se také objevil na Dřevěnce, kde měl domácí podporu své rod́iny v publiku. I když neměl oficiální zápas, tak si dokonale vychutnal pozápasový segment s KSK, který měl funkci rozhodčího. Kraťas vůbec Krále nešetřil a vymetl s ním ring i prostor mimo něj. KSK dostal pořádnou lekci a v jeho tváři opět tekla královská krev.

Další zápas mezi KSK a Kraťasem se uskutečnil na vystoupení na Dětském dni v Malém Újezdě u Mělníka. Tento zápas nesl název "Supermarket", kde lze použít zbraně, které jsou běžně k dostání v supermarketu. Tento zápas se líbil dětem, které zaujaly momenty se šlehačkou a kečupem v obličeji nebo úder moukou. V publiku se nacházelo okolo 200 dětí a vytvořili tu správnou atmosféru. Největší úspěch měla scéna, kdy KSK použil hasičské vodní dělo a zchladil Kraťase a Otce H, který přišel Kraťasovi na pomoc. V zápase zvítězil Kraťas, který nasadil páku na ruku KSK, který nebyl schopen pokračovat v zápase a tak se vzdal.

Následovala další zápas v Praze na Žižkově, kde Kraťas nastoupil proti Démonovi. Opravdu povedeným bojem by se dal nazvat tento první zápas VcV v Praze. I když zápas vyhrál Démon tak už nikdo nemůže změnit fakt, že toto utkání bylo nejlepší v jeho ještě mladé wrestlingové kariéře.

Zápas "Krvavá bitva", kde Kraťas nastoupil takzvaně "jeden na jednoho" proti SkullEvilovi bylo jeho dalším nastoupením do ringu. Zápas se uskutečnil na domácí show ve Všetatech, kde tito dva wrestleři vygradovali show momentem s baseballovou pálkou, která byla pokryta napínáčky. Kraťas obdržel úder, touto netradiční zbraní, přímo do krku a tak zápas dobojoval s desítky napínáčky nabodanými do kůže. Přes tento dech beroucí moment se Kraťasovi povedlo porazit SkullEvila a vychutnat si potlesk od publika.

Tento wrestler s pověstí bitkaře se objevil opět v ringu na Iron Biker 2013 v Chlumci, kde se postavil proti wrestlerům jako Otec H, KSK a Kellerman. Tento zápas nesl název "Iron Bikers Rulez", ve kterém se mohli používat jen zbraně ze železa. Vítěz zápasu také získal smlouvu na zápas o VcV Championship. Kraťas v zápase zvítězil, když odpočítal Otce H a získal tak přístup na vrchol české wrestlingové scény a získal tak možnost bojovat o titul VcV.

Kraťas použil svojí smlouvu v ten pravý čas a to na pivních slavnostech v Kostelci nad Labem na své domácí půdě. Kraťas nastoupil do zápasu proti Démonovi a R.J. Koldovi o VcV Championship. Kraťas měl obrovskou podporu z řad diváků a měl našlápnuto k vítězství, ale podcenil Koldu a ten ho nakonec porazil a obhájil svůj titul. Po zápase si vzal Kolda mikrofon a oznámil Kraťasovi, že mu dává ještě jednu šanci o titul hned na dalším vystoupení.

20.vystoupení VcV, které se konalo v Guru v Brandýse nad Labem se Kraťas postavil v tváří tvář Koldovi o VcV titul. Kraťas měl Koldu v hrsti, ale jeho agrese ho připravila o opasek šampiona. Kraťas si vzal do zápasu na pomoc židli a tak ho rozhodčí KSK diskvalifikoval. Kraťas to nemohl rozdýchat a napadl KSK židlí.

Na posledním vystoupení roku 2013 na Mega Show ve Všetatech se Kraťas postavil do akce proti KSK. Tento zápas nesl název "Řeťezová reakce", kde k sobě byli oba wrestleři připoutáni řetězem a neplatila zde žádná diskvalifikační pravidla. Tento boj dal pořádně zabrat oběma wrestlerům a Kraťas dokonce Krále rozkrvácel v obličeji pomocí židle. KSK po této uprávě fasády už neměl mnoho sil a tak stačilo aby dostal jednu ránu, úder řetězem a šel k zemi. Kraťas si svojí výhru ještě pojistil svým zakončovacím chvatem Decibelem hněvu přímo do židle a řetězu. Po zápase si oba wrestleři podali ruce a projevili vzájemný respekt.


2014

VcV šampion Otec se objevil na scéně ihned na prvních dvouch akcích, kde plnil roli jako doprovod Království hříchů do ringu. V ringu se objevil až na show ve Všetatech koncem května 2014, kde obhajoval svůj VcV opasek proti Démonovi a díky pomoci KSK jej obhájil.

Otec H se znovu v ringu představil na Dřevěnce, kde byl v týmu s KSK a Ezénym proti týmu Primy & Ivan & Sebastien, kde jednoznačně dominoval.

VcV šampion dal svůj titul na lajnu společně se SkullEvilem, který dal na lajnu Hardcore championship proti dvojci Kolda a Primy v zápase s hardcore pravidly. Otec H a SkullEvil svoje tituly obhájili díky pomoci KSK.

Otec H se častokrát objevil jako temná postava, která velmi ráda ovlivňovala zápasy svým nečekaným zákrokem do jejich průběhu a pomohla tak k vítězství Království hříchů.

Otec H svůj návrat do ringu uskutečnil na druhé show v Kostelci, kde společně s borci jako Ezény a Ivan nastoupil v handicapovém boji proti Primymu. I při velké přesile dokázal Primy zvítězit. Otec H musel obhajovat VcV championship při první kryté a zároveň největší show roku VcV MegaShow proti Démonovi a Primymu. Primy v zápase odpočítal Otce H a stal se tak novým VcV šampionem. Po padnutí Krále na Koldou tak skončila absolutní vláda Království hříchů ve VcV.


2015

Otec H se vrátil lehce po začátku sezóny 2015, kdy se připojil k tzv. hnutí 'Epocha' Krále Slova Kuby. Opět, klasicky, mu pomáhal plnit jeho nekalé úmysly.

Jeho (ne)svaté akce nakonec vedly do zápasu čtyř lidí, všichni proti všem. Eliminační souboj. Tudíž, jejich plán s KSK, kdy usilovali o spolupráci, dokud neodrovnají konkurenci s tím, že pak Otec H nechá KSK vyhrát VcV Hardcore Championship, nevyšel. KSK odpadl velmi brzy, ale Otec H zůstal až do konce, kdy ho ale nakonec Ezény porazil a obhájil titul.

Opět měl zápas proti Ezénymu o Hardcore titul. A opět ho prohrál. Po zápase ho ještě napadl KSK, surově zmlátil, a jak poté vyšlo během jedné epizody KNO najevo, tak ho KSK dokonce zaživa pohřbil.

† Otec H †