Career Highlights

6x VcV Hardcore Champion
Zápas roku 2015 (Mělník č.3, 22. 8. 2015)


Šakal se ve VcV objevil už dříve jako rozhodčí na první mělnické show. Rovněž byl jakýmsi vývojovým talentem v dřívějších letech.


2015

Poněkud zvláštní shodou náhod Bláhys potřeboval parťáka na zápas na Dřevěnce proti Dr. Popovi a Sebastienovi. Jejich snaha přišla vniveč, ale Šakal našel zalíbení v dominanci Doktora a Sebastiena. Chtěl si také dělat pro sebe jméno, nehledě na to, co si kdo myslí. Proto se k nim připojil, spolu zmlátili Bláhyse a dorazili ho trojitou Powerbomb.

Další zápas měl hned na Žižkově číslo 5, kde v zápase s handicapem (handicap na straně soupeře) dominovali celý zápas, a následně ho také vyhráli.

V Mlazicích ale tým Primy, ve kterém Šakal také figuroval, zvítězit nedokázal.

Šakal pak byl nepřímo vyzván Alexeyem Marwellem na zápas v Přívorech. Pan Theon mu tento zápas udělil. Sebastien sice měl "dobrý" úmysl vetřít se na pozici rozhodčího, což Šakalovi zápas výrazně ulehčovalo. Nakonec ale droboulinkou chybičkou v závěru byl Šakal odpočítán. Svojí zlost si ale ona nechvalně známá parta vybila hned vzápětí.

Na Žižkově VI se sice snažil pomoci kolegům, jenže Kolda se s ním vypořádal a Šakal nedokázal první přímé porážce svých parťáků zabránit.

Mělník č. 3 byla show, kde Šakal opravdu zazářil. Velmi dominantní ofenzivou vyřadil Bláhyse a poté držel vyrovnaný boj s Ezénym, dokud ho však Maestro jedním, dobře mířeným chvatem nedonutil odklepat.

Spolu s Dr. Popovem se měl Šakal utkat na MegaShow IIIv zápase 'Ocelová pěst' s R.J. Koldou a Bláhysem. Zápas to byl velký, pro Šakala obzvlášť. Jeho první MegaShow. Po velice vyčerpávajícím výkonu pomocí Frog Splashe na Bláhyse ležícím na žebříku Šakal provedl vítězný Pinfall a vyhrál jejich tým.


2016

Šakal byl poslední, kdo odpověděl ve Všetatech na otevřenou výzvu Dr. Popova o Hardcore Championship. Boj to byl tvrdý a oba (bývalí) parťáci si nic nedarovali. Nakonec ale zvítězil samozvaný 'nejrychleji se rozvíjející talent ve VcV', Šakal. Stáli jsme u zrodu nového VcV Hardcore šampiona.

Titul mu vydržel přesně do 18. června 2016, kdy se utkal o tento opasek s Marwellem, který, za jásotu publika, Šakal dokázal porazit a zvítězil v jejich již druhém vzájemném zápase. Už teď ale víme, že Šakal neřekl poslední slovo a Hardcore Championship ještě nedal vale.

Osud Marwellovi dlouhého úřadování nepřál a kvůli zranění musel titul pustit. Na 50. vystoupení VcV wrestlingu, tj. na Obscene Extreme festivale, se konal Triple Threat o Hardcorový opasek. Šakal porazil oba Primyho i Ezényho a stal se po druhé VcV Hardcore Championem.

Na Zahrádkách Žižkov s číslem 7 měl Šakala, podle jeho slov, čekat "nejjednodušší zápas" proti Bláhysovi. O VcV Hardcore Champinship ale Šakal přišel, ani nevěděl, jak. Bláhys si ho také dlouho neužil, ale to je trochu jiný příběh.

Šakal prý odjakživa chtěl zápas 1 na 1 s R.j. Koldou. A teď se mu jeho sen splnil. Oni dva v Zábrodí o VcV Hardcore Championship. Kolda už měl zápas v kapse, ale Šakal dokázal využít toho, že Koldu vyrušil Bláhys, a získal tak potřetí Hardcore Championship.

Další vysněný soupeř pro Šakala byl SkullEvil, ikona Hardcoru VcV. Na jejich zápas došlo na Zahrádkách Žižkov VIII. SkullEvil ovšem Šakal porazil. Z titulu se dlouho neradoval, protože hned potom mu ho vzal Marwell, který pak také brutálně napadl Šakala.

Právě kvůli událostem výše se Šakal chtěl utkat v odvetě proti Marwellovi. Otevírací zápas byl tedy v režii odvety o VcV Hardcore Championship. Přes nejlepší snahu nakonec Šakal Marwella nezdolal.

Šakal není typ, co se jen tak lehce vzdá. Co bude jeho dalším krokem?


2017

Pro Šakala začala sezóna 2017 ve vysokém tempu. Účastnil se 'honu na Marwella', kdy se spolu se Sedum Musedem účastnili Triple Threat Elimination zápasu o Hardcore titul. Marwell ale dokázal obhájit. To pro Šakala nebylo ale všechno.
V následující epizodě Koluje nám Online ihned napadl a porazil Marwella a sebral mu titul a stal se čtyřnásobným šampionem. Poté ho ale napadl Sedum Mused, shodil ze schodů a sebral mu jeho čerstvě získaný titul. V následujících dnech bylo Šakalovi diagnostikováno zranění střední závažnosti.

Na dubnové akci VcV Witch Hunt se konala Otevřená výzva o VcV Hardcore Championship, kdy Sedum Mused nakonec úspěšně obhájil proti Panterovi, poté Aronovi a poté i Marwellovi. Pak se ale nečekaně vrátil Šakal, a využívajíc pravidla 24-7 porazil Museda a získal již pátý Hardcore Championship.

Šakal oslavoval velice úspěšný návrat na scénu. Ovšem jen do 13. epizody Koluje nám Online, kdy ho do ringu zavolal Sedum Mused. Ten sice v prvn fázi od Šakala dostával nářez, pak se ale z čista jasna zjevil Démon, Šakala napadl, díky čemuž mohl Mused využít pravidla 24-7 a opět Šakala o titul připravit. Šakal si vzápětí od GM Aliho vyžádal zápas s Démonem, byť nebyl o titul. Ba naopak, pokud Šakal dokáže na akci VcV Time of Hate zvítězit, dostane titulový zápas na další akci. A Šakal skutečně dokázal zvítězit!

Měl to být právě Šakal, kdo ukončí vládu VcV šampiona, Démona?! A zrovna na akci u příležitosti 5 let VcV wrestlingu! Šakal bojoval ze všech sil, ale proti nadpřirozeným silám, které nejednou pokořili např. i 'Weltmeistera' Sebastiena, se Šakal nemohl dlouho stavět na odpor. Co následovalo potom? Šakalovi snad přeskočilo. Povídá si s košem, kvílí jak šílenec, švihá sebou o zem, divné.

Hned po pátém výročí VcV oznámil generální manažer Ali 21 celému akceschopnému rosteru, že 4. 8. se uskuteční akce VcV Over the Top, kde se odehraje historicky první VcV Rumble, a vítěz tu samou noc vyzve Démona o VcV Championship. Dokáže zvítězit právě Šakal?