2016

Ali se poprvé oficiálně objevil ve VcV na Zahrádkách Žižkov VII, přesněji po skončení hlavního taháku toho večera, kdy Sebastien obhájil titul v zápase s žižkovským rodákem, SkullEvilem. Po zápase Ali a jeho bezpečnostní tým zabránili SkullEvilovi v návratu do ringu.
Ali se poté poprvé významně zapsal do historie VcV, kdy, opět na Žižkově, oficiálně odtajnil, že MegaShow IV bude probíhat v TJ Spoje.
Tehdejší generální manažer Pan Theon si Aliho najal, aby zajistil hladký průběh show co se bezpečnosti týče. Ali udělal nejen to, ale na MegaShow IV, v Theonově nepřítomnosti, vyzval SkullEvila po již vyhraném zápase proti zápasníkovi jménem Justin Joy (PL) s jednoduchou podmínkou. Vyhraje-li SkullEvil, Ali na něj přepíše celou svoji firmu. Vyhraje-li Ali, SkullEvil se už nikdy nesmí objevit ve VcV ringu. Vítězem se díky SkullEvilově zranění z předchozího zápasu stal Ali.


2017

Sezónu 2017 otevřel Ali, jakožto nově jmenovaný generální manažer VcV Originál Wrestling dalším velkým oznámením. Vyhlášena byla první letošní show již na 18. 2. 2017, nesoucí název St. Valentine's Blood. Zároveň se ihned Ali nechal slyšet, že nedopustí, aby se kdy ve VcV opakovaly praktiky, které byly možné za vlády jak Pana Theona, tak i předtím pod taktovkou Království Hříchů, resp. KSK. Uvidíme, jak úspěšný bude. To ukáží následující měsíce.